Përgatitet për 5 minuta, përdoret 5 ditë dhe humbni 5 kg

0
225

Depozitat e tepërta të yndyrës mund të dëmtojnë seriozisht shëndetin tuaj të përgjithshëm. Pesha e tepërt mund të çojë në presionin e lartë të gjakut, diabet, sëmundje të zemrës, çrregullimet të stomakut etj. Obeziteti është një kërcënim serioz për zemrën, veshkat, mëlçinë, gjunjët dhe nyjet. Pesha normale e trupit është thelbësore për një trup dhe mendje të shëndetshme. Nëse doni të reduktoni peshën e përgjithshme, kjo është zgjidhja e duhur për ju.
Përbërësit:
60 gram majdanoz
1 limon
300 ml ujë  Për më shumë informacione lexoni në linkun më posht

lexo

SHARE