Xhensila Myrtezaj ka ende surpriza, do mahniteni nga e ‘treta e vërteta’

0
476

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe është kujdesur që këto ditë të mbeten në përjetësi në kujtesën e saj.

Xhensila, pasi ka publikuar dy realizimet artistike para disa ditësh, ka treguar se ka ende vend për t’u mrekulluar.

Realizimi i fundit është një mrekulli, që tregon një lule brenda një luleje. Xhensila nuk mund të shfaqej më e bukur se sa kaq dhe shtatëzania i ka shtuar pa masë nurin asaj.

 

SHARE