U kap me kokainë, ja çfarë i gjen policia në banesë aktorit turk dhe aktores shqiptare

0
191

Lajmi për kapjen e tij me kokainë, bëri bujë të madhe në media pasi është një ndër aktorët e momentit.

Ça?atay Ulusoy dhe aktorja turke me prejardhje shqiptare, Gizem Karaca u arrestuan dhe u dënuan me me 4 vjet e 2 muaj burg me akuzën “bërjen e trafikut të drogës”.

Por pas një kontrolli të bërë në banesat e aktorëve,janë gjetur lloje të ndryshme drogash, përfshirë: pilula, shiringa dhe shumë gjëra të tjera. Ndërkohë aktorja shqiptare e ka mohuar që provat e gjetura të jenë të sajat

SHARE