Ndëron jetë i rriu nga fshati Gllogjë-u aksidentua në Ferizaj

0
205

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në komunën e Ferizajt në orët e hershme të mëngjesit Vetura e tipit BMË ka hyrë në rreth rrotullim në Ferizaj me shpejtësi dhe ka humb drejtimin dhe më pas rrokulliset,

Drejtues i automjetit ka qenë i riu F.S nga fshati Gllogjë.

Përndryshe i riu Fitim.S jeton dhe punon në Norvegji bashk me Familjen.

SHARE