Duke mjel lopën me syze të shtrenjta dhe fustan seksi …(video)

0
177

Ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim shumë personazhe të showbizzit, të cilët kurojnë në detaj daljet e tyre publike, Albërie Hadërgjonaj ka dalë nga konturet.

Në emisionin e Ermal Mamaqit, zbuluam një anë tjetër të këngëtares. Ajo është bërë pjesë e shumë skenave humoristike, dhe njëra prej tyre ishte teksa mjel lopën me një fustan seksi.

Ka qenë Ermali që e ka publikuar videon, ndërkohë Albërie shkruan: “Vdica ai qe po gjëmoja ta milja ishte dem. Po syzet e fustani gjasme sexy per humor praaaa. Amon ca që shajn mirë bëjn se na mbrojn nga syri keq. Ehhhh ju bëft halla paqi nji gjumë të qet sonte”.

Leku e co qumeshtin perpjete 😂😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

SHARE