Zajmina Vasjari nuk i kursen linjat se saja, publikon fotografi me të bijën

0
780

Këngëtarja nga Shqipëria Zajmina Vasjari është njëra nga këngëtaret e cila është komentuar shumë sidomos gjatë dhe pas kohës së shtatzënisë.

Sot ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në Instagram ku shihet me të bijën e saj Khloe, e cila sot ka mbushur përplot 4 muaj./Artistat Shqiptar

“Ëmbëlsira Khloe ka mbushur 4 muaj sot dhe po ne qeshim tërë ditën me mamin” ka shkruar Zaimina.

SHARE