Morena dhe Sasha po shkrihen pas njëri-tjetrit, ja çka bëri ai për këngëtaren

0
190

Dashuria e tyre u bë publike gjatë kësaj javës, e lajmi se Morena Taraku ka një të dashur pushtoi mediat shqiptare.
Këngëtarja është në lidhje me Sasha Sobhanin, iranianin miliarder, i cili ka rënë kokë e këmbë në dashuri me bukuroshen shqiptare.
Taraku para pak ditësh, stampoi në trupin e saj emrin Sasha, e edhe ai nuk ka vonuar e në trup e ka shkruar emrin e Morenës.

Tatuazhin me emrin e të dashurës, Sasha e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram.
Që të dy ata, e kanë bërë tatuazh emrin e njëri tjetrit në dorë.

 

SHARE