I ofroi seks dy policëve, arrestohet modelja

0
461

Një modele ruse u arrestua, pasi akuzave se i ofroi shërbime seksuale dy policëve, në mënyrë që të shpëtonte nga ndjekja penale pasi po ngiste makinën pa patentë.

Kira Mayer, 24 vjeç, përballet me një hetim penal për ‘shkaktimin e lëndimeve fizike’ ndaj dy oficerëve pasi i sulmoi fizikisht kur ata ndaluan mercedesin e saj në Moskë.

Sipas Daily Mail, pas sulmit të saj të dhunshëm, ylli i Instagramit u ofroi atyre seks në përpjekje për të shmangur akuzat.

Policët e refuzuan ofertën e saj dhe e arrestuan. Mayer është nën hetim penal për “akte dhune” kundër oficerëve të policisë.

SHARE