E dini sa diferencë moshe ka Besi me Xhensilën?

0
292

Besi dhe Xhensila janë një ndër çiftet më të dashura të showbizit dhe publiku i do shumë dhe ndjek çdo lëvizje të tyren me shumë kërshëri. Ata janë një nga çiftet më të dashur dhe në vitin 2017 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Po flasim për çiftin e artistëve Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, të cilët në çdo postim të tyre tregojnë dashurinë e madhe, që kanë për njëri-tjetrin.

Por e dini sa diferencë kanë në moshë Xhensila dhe Besi? Çifti i njohur kanë së bashku plot 8 vite diferencë, ku Besi është 32 dhe Xhensila 24.

Duket se ata kanë arritur të gjejnë diferencën ideale, sa i përket kuptimit dhe dashurisë mes tyre.

SHARE