Një e vrarë dhe katër të plagosur nga një sulm me thikë

0
1057

Një grua është vra dhe katër persona tjerë janë plagosur në një sulm me thikë që ndodhi dje në Mynih, njoftojnë mediat gjermane.

Siç raporton “Bild”, një grua 25 vjeçare është vrarë, nëna e saj ka mbetur e plagos rëndë, ndërsa i plagosur është edhe vëllai i viktimës.

 

SHARE