Burri godet gruan me sqepar në kokë

0
210

Një grua është dhunuar nga bashkëshorti i saj. 57 vjeçarja, me inicialet A.M banuese në Memaliaj është goditur me sqepar në kokë dhe në trup disa herë dhe për pasojë ka përfunduar në spital. Policia e Gjirokastrës ka bërë të mundur arrestimin e Ferik Myrtaj, 65 vjeç,

Ai është prangosur në banesën e tij, pasi për motive të dobëta ka dhunuar bashkëshorten.

Gruaja ndodhet e shtruar në Spitalin Rajonal “Omer Nishani” Gjirokastër, jashtë rrezikut për jetën.

SHARE