E rrallë për ekranin shqiptar, moderatorja e famshme që e ktheu thjeshtësinë në trend

0
227

Fatma Methasani është një nga moderatoret më të dashura shqiptare. Tepër e shkathët dhe një vajzë e thjeshtë që i erdhi ekranit shqiptar si një risi me stilin dhe komoditetin që ofron nëpërmjet emisionit të saj.

E kemi parë çdo ditë tek prezanton ‘Fun Day’ në IN Tv. Atë 2 orësh që Fatma ka vëmendjen e të gjithëve ka ditur gjithmonë si ta kthejë në argëtim.

Ndoshta shumë nga ju e kanë vënë re një detaj që është tërësisht i saji dhe e dallon nga çdo moderatore tjetër. Behët fjalë për veshjen. Ajo është gjithmonë e veshur sportive dhe atletet nuk mungojnë. Gjithmonë me stil dhe trendi, Fatma na e ka mbushur mendjen top, që atletet janë për ekran.

SHARE