Ilda Bejleri tund të pasmet në video

0
297

Ilda Bejleri jo më kot është bërë pjesë e debateve për veshjen e saj mjaft provokuese.

Kjo dëshmohet më së miri ë mbrëmjen e djeshme gjatë moderimit në SuperSport teksa mban veshur një fustan ekstremisht të shkurtër.

Jo vetëm i shkurtër, por dhe me një dekolte si dhe plot ngjyra marramendëse. Me siguri Ildai ka çakorduar komplet tifozët.

SHARE