Futbollisti shqiptar i merr zemrën modeles për të cilën çmenden të gjithë meshkujt

0
390

Historia e tij e dashurisë me këngëtaren e hitit “Your love”, Nicole Scherzinger bëri bujë 3 vite më parë kur çifti u kap në momente intime teksa putheshin e përkëdheleshin gjatë pushimeve.

Megjithatë Pajtim Kasami e ka harruar tashmë Nicolen pasi është në një lidhje të re me një modele super seksi.

Bëhet fjalë për modelen zvicerane Carmen Brundler, shumë e njohur nga fotot me të brendshme dhe imazhet provokuese që poston në rrjete sociale.

Së fundmi Carmen dhe Pajtimi kanë postuar vazhdimisht foto me njëri-tjetrinnga pushimet në Costa Rica dhe duken shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

SHARE