Femra më seksi ndez rrjetin

0
288

Ashley Graham po vazhdon të ndez rrjetin nga pushimet e saj.

Modelja 29-vjeçare ka kthyer sërish vëmendjen e të ndjekësve të saj me një kostum të leopardtit, derisa shijonte plazhin, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Në fotot e publikuara, ajo është dukur vërtetë seksi, duke ekspozuar në masë të madhe gjoksin bombastik dhe të pasmet gjigante

SHARE