Pilotja 20-vjeçare që po “fluturon” në Instagram

0
233

Njihuni me piloten bukuroshe të avionit që ka mbi 19 000 ndjekës në Instagram.

Që nga mosha 16-vjeçare, Aimme Burn fluturon mbi vullkane për të fituar bukën e gojës. Në Instagram ajo poston foto nga Mali Tongariro, Mali Ngauruhoe dhe Mali Ruapehu.

Bjondja bukuroshe thotë se qëllimi i saj është që t’u tregojë fansave se të gjithë mund të bëhen pilotë, meshkuj dhe femra.

 

SHARE