Me këtë paraqitje në bikini, Françeska ‘tremb’ edhe pushuesit

0
325

Kur bie fjala për format trupore, emri i saj radhitet ndër të parët.Flasim për modelen nga Shqipëria, Françeska Jaçe e cila befason shpesh me paraqitjet e saj në rrjete sociale.E fotosesionet në plazh nuk mungon nga modelja, ku edhe kësaj radhe ajo ka ndezur rrjetin e veshur në bikini, teksa në pah ka nxjerrë të pasmet dhe gjoksin e formësuar.
Ndryshe, bukuroshja është akuzuar shpesh për operacione plastike, si dhe përdorimin e tepërt të photoshop-it, mirëpo ajo ka mohuar një gjë të tillë.

 

Nuse pa halle 🤣 @vjollca_llapashtica 💃🏼

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

 

SHARE