Ish-banorja e Big Brother më e sinqertë se asnjëherë: Burri ishte gati të më linte ditën e dasmës

0
664

Bëhet fjalë për banoren e Big Brother lbania, ajo është Jona. Padyshim e mbajnë mend të gjithë pasi ajo la gjurmë në këtë spektakël.

Nuk mbaron ktu, ajo ka tërhequr mjaft vëmendje edhe jashtë spektaklit pasi emri i saj është e lakuar kudo nëpër media.

Madje Jona vijon të tërheqë vëmendjen edhe pas përfundimit të Bigut. Ajo ka kujtuar ditën e saj të dasmës nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

Ajo tregon momente shumë gazmore nga ajo ditë speciale, të cilat ka vendosur t’i ndajë me ndjekësit e saj në Instagram, ku ka publikuar edhe një video ku duket e veshur nuse.

Jasi e kujton atë ditë Jona:

Te kthehemi pak mbrapa me kohe. Diten kur nuseroja, un beja video ndersa @aurora_hoxha31 i jepte makines me 200 km/h sepse im shoq ishte afer shtepis per te me marr ndersa un isha akoma ne tr. dhe e dini cfare me tha ? “Nese ske ardhur akoma, do marr gocen time (Ejsin) dhe do iki” . Kur se lash ate dit sbesoj se do e lë më.

SHARE