Veprimi i çmendur që bëri fansi për Encën, e ka lënë pa fjalë këngëtaren

0
1449

Shpesh fansat e këngëtarëve apo artistëve të njohur bëjnë veprime nga më të “çmendurat” për idhujt e tyre.


Jemi mësuar tyë shikojmë fansa që bëjnë dedikime deri në formë tattoo-je për ta dhe i mbajnë gjatë gjithë jetës së tyre me vete.

Diçka të tillë ka bërë edhe një fans i këngëtares Enca Haxhia. Ai ka zgjedhur në bëjë tatuazh në dorë emrin e këngëtares. Padyshim që Enca e ka ndarë këtë në rrjete sociale duke u ndjerë mjaft e lumtur dhe e vlerësuar.

SHARE