Rita Ora nuk pyet më për asgjë, nxjerr gjoksin dhe pozon para pasqyrës

0
1749

Rita Ora është emër shumë i lakuar në titujt rozë. Shqiptarja e cila u bë e famshme në të gjithë botën për talentin e madh që ajo ka.

Këngëtarja është vazhdimisht në udhëtime, kjo për shkak të koncerteve që mban në vende të ndryshme të botës.

Së fundi, ka performuar në Las Vegas, e nga atje ajo ka udhëtuar drejt Britanisë së Madhe, ku pritet të vazhdojë me shown e radhës.

Para se të përgatitej për koncert, Rita ‘shpërbleu’ fansat e saj me një imazh gjysmënudo, ku shfaqet me një robdeshambër, ndërsa në pjesën e sipërme ka ekspozuar tërësisht gjoksin të cilin tentonte ta fshihte me duar.

Kujtojmë që “Girls” titullohet projekti i fundit i Ritës në duet me Cardi B, Charli XCX dhe shqiptaren, Bebe Rexha.

SHARE