Luana Vjollca s’di të ndalet, ja për çfarë i ka paralajmëruar fansat

0
991

Luana është një nga femrat e cila ka një ambicie të madhe dhe duket sikur asnjëherë nuk mjaftohet me çfarë ka arritur deri më tani dhe kërkon akoma më shumë.

shtë një nga moderatoret më seksi në ekranin shqiptar por vitet e fundit është bërë e pranishme edhe në tregun muzikor.

Duket se këtë verë Luana Vjollca nuk di të ndalet. Pas bashkëpunimit me këngëtarin e muzikës popullore Bujar Qamili nën titullin “Mi dhe flakë mallit tim”, Luana ka publikuar një video të shkurtër në rrjete sociale.

Ajo aty lajmëron pikërisht se klipin e saj të ri e ka gati dhe pritet t’a publikojë gjatë ditës së sotme. Në këtë video ajo shfaqet mjaft seksi dhe formë.

I urojmë fat edhe shumë sukses në klipin e saj të ri.

SHARE