Juventusi e bllokon, PSG dhe Chelsea nisin sulmin

0
94

Aleks Sandro është një lojtar që pëlqehet nga shumë skuadra në majat e futbollit botëror, por Juventusi nuk hoqi dorë nga shërbimet e tij në merkaton e verës. Megjithatë, ka dy klube që ende mbeten të interesuara për brazilianin.

Sipas “Goal.com”, Çelsi dhe PSG janë dy klubet të cilët ende kanë lojtar në radarët e tyre dhe janë në kërkim për të përforcuar ekipet e tyre me ardhjen e tij.

Megjithatë, ndoshta nuk do të jetë e lehtë për të bindur Juventusin që ta lërë lojtarin të largohet.

SHARE