Rikthehet “tradhtari” Bonucci!

0
128

Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, nuk e fsheh lumturinë e rikthimit në vendin, ku gjithmonë ka kërkuar të jetë:

“Te Juventusi ka konkurrencë dhe seriozitet. Endrra ime është që të jem në gjendje të bëj edhe trajnerin në të ardhmen”.

Qendërmbrojtësi bardhezi thotë dy fjalë edhe për largimin një sezon te Milani, në verën e vitit 2017, çka e konsideron një gabim:

“Vendimi ishte i vështirë për t’u marrë, por veprova në një çast zemërimi. Unë tani e kam kuptuar se instikti mund të të dërgojë në zgjedhje të këqija”.

SHARE