E dërgoi për studime jashtë shtetit, vajza e ish-deputetes ‘bredh’ nëpër vende luksoze

0
133

Padyshim që është një nga vajzat më të komentuara nëpër portale. Jo vetëm për faktin se është vajza e ish deputetes së PD por edhe pëe jetën luksoze dhe fotot tejet provokative. Besoj e kuptuat se bëhet fjalë për vajzën e Majlinda Bregut.


Prej kohësh Kejda ndodhet jashtë shtetit ku dhe vazhdon studimet. Por llogaritë e saj në rrjetet sociale tregojnë krejt të kundërtën.

Teksa i hedh një sy Instagramit të saj mund të shohim vetëm vende të shtrenjta, foto me makina luksoze dhe gjithë kohën ekspozon pamjen dhe veshjet e saj firmato.

 

SHARE