Meghan dhe Harry prindër për herë të parë?

0
88

Një lajm emocionues vjen nga çifti më i ri mbretëror, Meghan Markle po përpiqet që të mbesë shtatzënë me Princin Harry. Një burim tha për “Us Weekly” se, Duka dhe Dukesha e Sussex po “punojnë” për të bërë një fëmijë, pasi kjo është një nga prioritet e tyre tani.


“Të dy duan një familje të madhe, të paktën 3 fëmijë. Meghan është më e vendosur”, shpjegoi burimi. Ata nuk duan presion për këtë gjë, plus kanë disa angazhime në jetën e tyre. Çifti ka planifikuar një turne në Australi, Fixhi, Zelandën e Re dhe Mbretërinë e Tongës.

SHARE