‘Nuk u mërzite duke reklamuar b*thët’’, Kejvina Kthella i jep përgjigjen që e lë pa mend

0
294

Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me postimet që ajo bën në profilin e saj në “Instagram”. Ajo di se si të kthejë të gjithë sytë nga vetja me fotot provokuese që ajo realizon.

Së fundmi, Kejvina ka postuar foto teksa shfaqet duke pozuar në motor. Ajo ka veshur një xhaketë të kuqe duke ekspozuar kështu këmbët e gjata seksi.

Sigurisht që fotoja mori mijëra pëlqime dhe shumë komente, ku disa e komplimentuan dhe të tjerë e kritikuan. Një ndjekës i saj i shkruan: “Nuk u mërzite duke reklamu bythën përditë, është mënyrë e shpifur ndaloje ndonjëherë”.

 

SHARE