Shqiptar që po e çmend Gjermaninë me akrobacionet e tij si picamen

0
187

Akrobacionet e tij me brumin e picave janë bërë atraksion në rrjetet sociale dhe ka shumë ndjekës dhe adhurues të akrobacioneve të tijë

Shqiptari nga Tirana, me emrin Toni, në një video të postuar në profilin e tij në Facebook, ka treguar se ai është një picamen që punon dhe jeton në Gjermani.

 

Në fund të videos ai i përshëndet shqiptarët, dhe premton se shumë shpejt do ta vizitojë Tiranën, duke theksuar se ka vite që nuk ka qenë në vendlindje, transmeton Gazeta Express.

SHARE