Demi Rose i lë shumë pak vend imagjinatës

0
266

Ajo kurrë nuk u turpërua të tregonte trupin e saj.

Demi Rose çdo herë që paraqitet kujdeset që të gjithë t’i kthejnë sytë kah ajo.

Modelja u pa në plazhet e Ibizës, dhe falë zgjedhjes së duhur të rrobave të banjos, siguroi një pamje tërheqëse.

22 vjeçarja u paraqit me bikini ngjyrë të frutave, ku ajo tregoi format e saj të bujshme.

SHARE