Vetura aksidenton motoçikletën

0
173

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë ku sipas gazetarëve që gjenden në vendin e ngjarjes, lëndime ka marr ngasësi i motoçikletës.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes ndërsa i lënduari është dërguar në Qendrën Klinike Universitare.

SHARE