Përgjaket lokali “Barcode” në Tetovë, shumë të plagosur, ka edhe te vdekur (video)

0
325

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në kafeterinë Barcode në Tetovë, ku pas zënkës dhe rrahjes mes dy grupeve ka ardhur deri tek krisja me armë me c’rast janë plagosur dhjetra persona që gjendeshin në lokal njofotn Shqipmedia. Në spitalin e Tetovës për momentin ka shumë të plagosur dhe policia ka ardhur në vendngjarje…

Ekipiet e policisë së Tetovës janë në vendngjarje dhe po hetojnë incidentin.

Ende nuk dihen motivet e kësaj zenke të armatosur, por se policia po punon në zbardhjen e plotë të rastit.

Nga Spitali i Tetovës konfirmojnë për potalin TetovaSot se nga zënka e sontme janë plagosur dhe lënduar 5 persona.

“Nga zenka që ndodhi në rrugën “Dervish Carra”, janë plagosur 5 persona, njëri prej tyre nga arma e zjarrit dhe katër të tjerë nga mjete tjera si xhama dhe shishe”, thonë për TetovaSot nga Spitali i Tetovës.

Ekipiet e policisë së Tetovës janë në vendngjarje dhe po hetojnë incidentin.

Ende nuk dihen motivet e kësaj zenke të armatosur, por se policia po punon në zbardhjen e plotë të rastit.

Momente pas incidentit ne Tetovë..Shkupi Post

Posted by Shkupi Post on Samstag, 15. Juli 2017

SHARE