Vetura godet qenin dhe rrokulliset në fshatin Kamjan

0
158

Para disa minutave ka ndodhur një aksident trafiku në autostradën Tetovë – Gostivar në afërsi të fshatit Kamjan.

Në këtë aksident janë përfshi dy vetura, vetura Peugot e drejtuar nga F.Sh 54 vjeçar nga fshati Zherovjan si dhe një veturë tjetër e tipit Audi./Tv Koha

Sipas pamjeve që shihen F.Sh ka goditur një qen i cili i ka dalur përpara në autostradë dhe është rrokullisur, dhe fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka të lënduar.

elevizioni Koha kontaktoi me zëdhënësin e policisë së Tetovës dhe tha që policia pas marjes së lajmit ka dalë menjëher në vendngjarje dhe po punon për shkaqet që çuan deri tek ky aksident.

SHARE