Shpërthen keq Kallashi në ofendime!

0
217

Kallashi është një personazh mjaft i njohur i showbiz-it shqiptar, e cila u bë e njohur nga kërcimet e saj ekzotike që bënte nëpër klube nate.


Pas një periudhe shkëputje ku iku në Zvicër si pasojë e kërcënimeve që kishte marrë siç e tregoi edhe ajo vet në një intervistë të fundit, Kallashi është rikthyer në Kosovë dhe është mjaft aktive në daljet e saj në televizione apo edhe në rrjetet sociale.


Mirëpo, pak më parë Kallashi i ka habitur të gjithë me një postim që ka bërë në Instastory, pasi ka shpërthyer në ofendime.

“Ti koke në horoskop mizë se shumë mut po han”, shkruan valltarja por pa bërë të ditur kujt i drejtohet.

 

SHARE