Shkëlqimi dhe eleganca në trupin e Lola Haradinajt

0
154

Lola Haradinaj është njëra nga femrat me të komentuara për stilin e saj në çdo imazh që ajo publikon paraqitet bukur dhe tejet unike.Lola është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta.

Së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj ‘Instagram’, me një fustan të zi në formë xhakete ajo shfqqet me shumë stil nga Tirana.

Ndryshe, Lola është edhe gruaja e deputetit të AAK-së Daut Haradinaj.

SHARE