Gjesti skandaloz i Mourinhos që irritoi tifozët e Juventusit!

0
131

Manchester United fitoi me rezultatin 1-2 në stadiumin e Juventusit. Ekipi anglez ktheu rezultatin për 4 minuta, ndërsa vendasit u shokuan nga kthimi i ndeshjes dhe zhvlerësimi i golit të Cristiano Ronaldos!

Pas ndeshjes, trajneri i anglezëve doli në mes të fushës duke bërë gjestin e dëgjesës ndaj tifozëev që po e fyenin. Dora në vesh dhe irritimi për tifozët vendas. Bonucci shkoi ta ndalte!

 

SHARE