Nënë e dy vajzave, por Fjolla nuk e ka problem t’i çet në fushë!

0
111

Fjolla Morina gjithmonë merr vëmendjen e shtypit rozë, shkruan GazetaBlic.Ndonëse jo për projektet muzikore, por këngëtarja shpesh komentohet për jetën e saj private, duke mos lënë anash dhe paraqitjet e saj në rrjete sociale, që tregojnë më shumë nga trupi i saj.

Edhe paraqitja efundit të cilën Fjolla e ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka nxjerrë në pah gjoksin gjigant që posedon, e padyshim komentet kanë shpërthyer në drejtim të saj nga meshkujt.


Ndryshe, Fjolla javën e kaluar u përfshi në një debat me ish të dashurin e Morena Tarakut, ku ofendimet ndaj njëri-tjetrit ishin tejet të rënda.Ndërsa sa i përket jetës private, Fjolla tani thotë se është ‘single’, por ka dy vajza nga dy të dashurit e kaluar.

SHARE