Gruaja e Haradinajt duket shumë elegante

0
106

Bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinaj, Lola është një femër me shumë stil.

Kjo gjë u dëshmua edhe në një imazh të publikuar nga vetë ajo, Lola u paraqit elegante dhe në formë të mrekullueshme.

Ndryshe, Lola një kohë të mirë ia përkushton edhe palestrës të cilat e ndihmojë që të ketë linja tejet atraktive edhe pse është nënë e dy fëmijëve.

SHARE