Ky është 17 vjeqari qe vdiq ne aksident me motor

0
116

Në pasditen e së dielës, në rrugën Komoran-Drenas, konkretisht në fshatin Zebel i Ulët, ka ndodhur një aksident me fat/alitet. Në aksident ishin të përfshira një veturë dhe një motoçikletë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelan. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

“Rreth orës 14:30 në fshatin Zabel i Ulët ka ndodhur një aksident me fatalitet. Të përfshira një motoçikletë dhe një veturë Golf 4”, tha Kelani.

SHARE