Zaimina Vasjari me fotografi të reja, si gjithmonë joshëse

0
146

Zaimina Vasjari është njëra nga femrat që për pamjen e jashtme komentohet shumë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me trenerke dhe teksa po shijonte një kafe.

Zaimina dukej seksi dhe në formë edhe këtë herë.

 

SHARE