Pamela me foto të nxehta

0
238

Pamela Anderson rrëmbeu vëmendjen në vitet e 90­-ta kur pozonte për Playboy dhe kur luante në serine e famshme Baywatch.

Por, tri dekada më vonë, ajo vazhdon të jetë po aq e guximshme në paraqitjen e saj.

50 vjeçarja ishte pothuajse tërësisht lakuriq përpos që bartte një pallto të kuqe teksa po bënte një sesion fotografish në Saint Tropez të Francës.

SHARE