Adoleshenti plagoset me plumb në kokë

0
86

Një adoleshent 15 vjeçar është plagosur me një plumb në kokë, në Peqin të Shqipërisë, pak minuta më parë.

Nga të dhënat e para mësohet se adoleshenti i është nënshtruar menjëherë një ndërhyrjeje kirurgjikale, por ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Nuk dihen ende detaje për identitetin e tij, dhe rrethanat e ngjarjes, por policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të sa

SHARE