Jesica Alba, e bukur edhe shtatëzënë

0
211

Të hënën ajo zbuloi se është duke pritur fëmijën e saj të tretë përmes një statusi “surprizë” në Instagram.

Dhe dy ditë më vonë, Jessica Alba është parë gjatë pushimeve të saja në Hawaiian me barkun të rritur pak, pasi ajo ende është në fillim.

Aktorja shtatzëne, 36 vjeçare, shijon rrezet e diellit në bikini dhe me një kapelë të madhe mbi kokë.

SHARE