Emocione dhe lot gëzimi, familja nga Tetova bëhet me banesë te re (VIDEO)

0
158

E premte / E gezofshi banesen e re

Zot o Zot, emocione dhe lot gezimi.

“Po me vjen marre me lyp edhe borgj ma se spo mundem me i kthy”

Naser Kaloshi me bashkeshorten dhe djalin e tij nga Tetova u be me banese te re

Banesa ka kushtuar 30 mije euro me gjithe mobilimin e saj

Listat e donatoreve i gjeni ne fotografit e ketij postimi

E falenderojm pronarin e baneses i cili ka be nje çmim shume me te lire nga çmimi real i kesaj banese

Video me emocione sonte ketu ne faqen zyrtare te shoqates sone , dhe ne kanalin e Youtube “ Jetimat e Ballkanit “

Familja banesen e gezofte

Bamires Zoti ju shperblefte

Halil Kastrati

,

E premte / E gezofshi banesen e re 😊Zot o Zot, emocione dhe lot gezimi“Po me vjen marre me lyp edhe borgj ma se spo mundem me i kthy”😢Naser Kaloshi me bashkeshorten dhe djalin e tij nga Tetova u be me banese te reShikoje / Shperndaje

Gepostet von Shoqata Bëmirëse Jetimat e Ballkanit am Donnerstag, 15. November 2018

 

SHARE