‘Mos u merr me motrën time se ta ç*j gojën’, Sinan Hoxha ‘ia mbledh’ Andrres në mes të publikut (Video)

0
151

Sinan Hoxha është një nga këngëtarët më të dashur dhe të famshëm në Shqipëri. Ai është i martuar me bukuroshen nga Kosova, Andrra Destani dhe së bashku kanë një djalë të quajtur Ansi.

Së fundmi si Andrra dhe Sinani kanë qenë të ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ me Luana Vjollcën, ku dhe janë argëtuar pafund me lojërat e shumta. Në njërën nga lojërat ku Andrra dhe Sinani ishin pjesë duhet të krijonin nga një situatë për secilën fjalë që do të thoshte Luana.

Ndër to moderatorja përmend fjalën kunatat dhe çifti krijon një situatë të tillë që gjithë publiku plasën në të qeshura.

Andrra: Sa xheloze është kjo motra jote, i bleva unë një palë këpucë dhe i bleu dhe ajo njësoj si të miat.

Sinani: Mos u merr me motrën time se ta çaj gojën (i thotë me shaka Sinani, pasi çdo gjë ishte në kuadër të lojës.

SHARE