“Dasmë indiane si në telenovela”, këngëtari i famshëm plotëson dëshirat e gruas

0
153

Aktorët e njohur, Priyanka Chopra dhe Nick Jonas kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë në Indi. Ndonëse është me origjinë nga Amerika, Nick ka vendosur që të plotësojë të gjitha dëshirat e partneres që të realizojë një dasmë sipas traditave të vendlindjes së saj.

Disa fotografi të tyre kanë qarkulluar në rrjete sociale ku të dy janë të veshur me kostume tradicionale, njësoj si ato që shohim në telenovela indiane.Përveç tyre, edhe vëllezërit e Nick kanë zgjedhur ta respektojnë Priyankën në këtë ditë të lumtur. për më shumë shtypni më poshtë rek,lamen

SHARE