Si ndodhi vdekja misterioze e profesorit Ruhi Bakiu??

0
108

Në emisionin “KOD” të TV Telma janë shpalosur një sërrë faktesh mbi vdek.jen misterioze të profesorit dhe ish anëtarit në Komisioninin për Energjetik të Maqedonisë, tashmë të ndjerit Ruhi Bakiu.

Pikërisht pas një zjarri në hotel Granit dhe pas shuarrjes së flakëve gjendet trupi I pajetë dhe tërësisht I djegur i Ruhi Bakiu.

Profesori shumë here I kishte kundërshtuar vendimet e Komisionit për Energjetikë, gjithashtu edhe disa vendime të UEJL-së ku edhe vetë ishte I punësuar si profesor.

Për më shumë ndiqeni videon:

SHARE