E mbani mend Arbnorën që u kthye tek familja pas zhdukjes? Ja ҫfarë ndodhi me të

0
136

Arbnora Dobraj ishte vajza e cila u raportua si e zhdukur dhe e cila u tha se u gjend në Maqedoni.

Vajza në fjalë është motra e ish-futbollistit të Drencës, Drilon Dobra i cili tash e një kohë është larguar nga futbolli për shkak të një lëndimi, shkruan Orainfo

Ajo pak kohë më parë u kthye tek familja e saj, ku vëllau falenderoi të gjithë për ndihmën e dhënë.

Ndërsa tani kjo temë vetëm se është mbyllur, e duket se gjendja është stabilizuar për të dhe familjen e saj.

Kjo mund të shihet përmes disa postimeve që bën vazhdimisht vëllau i saj, ku shfaqet i lumur.

SHARE