Bashkëpunëtori i Elvana Gjatës, rrezikohet me 15 vite burg

0
94

Këngëtarja Elvana Gjata solli bashkëpunimin me reperin amerikan ‘Ty Dolla Sign‘, shkruan GazetaBlic.Kënga mban titullin ‘Off Guard’, e cila u lansua para disa muajsh.

Sipas ‘TMZ‘ , ai do të përballet me tre akuza të rënda, të cilat janë: posedimi i kokainës, posedimi i tetrahidrokanabidolit dhe kanabisit.Ai u arrestua në Atlanta, ku policet gjeten drogë në çantën e tij.Reperi, do të dënohet me 15 vite burg, nëse gjykata do ta shpallë fajtor.

Se ku do dalë në gjyq nuk dihet.Ndryshe, bashkëpunimi me Elvanën ka arritur 3 milionë shikime në YouTube.

SHARE