FOTO/ Vajza e Sabianit nuk përmbahet më: Zbërthen pantallonat

0
427

Keisi Medini është shumë e famshme tashmë, jo vetëm prej emrit të të atit, Sabianit e prej profesionit si modele.

Keisi është komentuar shpesh në media jo vetëm për format trupore, por bionda simpatike provokon me postimet esaj.

Në fotot e fundit vajza e këngëtarit ka ndezur sërish rrjetin me foto provokuese .

Ajo ka zbërthyer pantallonat teksa ekspozon një body ku modelja nuk mund të dukej më sexy se kaq.

Veç postimeve dhe seteve fotografike që nxjerrin në pah anën më të nxehtë të saj, nga Keisi nuk kemi parë ende projektet muzikore që u tha se do të publikonte.

SHARE