Ilda Bejlerin Nuk e Ndal as Tërmeti

0
304

Tërmeti që ra në Turqi dhe ishullin Kos të Greqisë pak ditë më parë bëri që shumë pushues të ktheheshin në vendet e tyre pas tmerrit që përjetuan. Ndërsa Ilda Bejlerin duket se nuk e ndal as një fenomen i tillë.

Moderatorja ka shkuar për pushim në ishullin Kos nga ku ka postuar sot një foto nga bregdeti. Ilda shfaqet lakuriq në pjesën e sipërme teksa ka vënë në pah të pasmet.

Komplimentet nuk kanë munguar, ndërsa ka nga ata që shkruajnë me humor se ka qenë Ilda që ka shkaktuar tërmetin.

SHARE