Anxhelina Hadërgjonaj, ‘mbretëresha’ ju shpërblen me një litër falas!?

0
146

Anxhelina Hadërgjonaj ani pse po i mungon skenësmuzikore shqiptare, ajo ka ditë që po qëndron në Shqipëri ku po sjellë edheimazhe të ndryshme.

Bukuroshja që shquhet për bukurinë e sajnatyrale, së fundmi ishte pjesë e eventit ODA, që këtë vit mbajti edicionin edytë. Një ngjarje kjo ku çdo gjë frymon shqip dhe mbledh personalitet më tëshquara shqiptare.

Me një fustan plot shkëlqim të dizajnuar ngaAlina Dyla, që ia vë në pah linjat perfekte, ajo thjeshtë duket si një mbretëreshë.

SHARE